- Bugün :146

- online : 1

- Toplam : 524650
DUYURULAR
SUNGURLU 2.KÜME MÜSABAKALARI BAŞLIYOR
Sungurlu ilçesi 2. Küme Küçük, Yıldız,Genç  (K/E) Voleybol , Küçük,Yıldız , Genç Futbol ve Gençler Futsal Fikstürleri Sitemize Eklenmiştir.

İLKOKULLAR MAHALLİ İL BİRİNCİLİKLERİ MÜRACAATLARI
İlkokulların Katılımı ile Atletizm,Badminton,Basketbol,Cimnastik,Hentbol, Karate,Masa Tenisi,Satranç,Voleybol, Yüzme Branşlarında mahalli İl Birincilikleri Yapılacaktır.Yarışmalara Katılmak İsteyen İlk Okullar Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden 22 Nisan 2016 Cuma Günü Mesai Bitimine Kadar Müracaat Edeceklerdir.
Sistem Giriş Şifresi olmayan Okullarımız şifrelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Bölümünden Alabilirler.


2. KÜME OSMANCIK YARIŞMALARI
Küçükler Futbol, Yıldızlar Futbol , Gençler Futsal ve Kros Talimat ve Fikstürleri Sitemize Eklenmiştir

KÜÇÜKLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ
Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi il Birinciliği 13 Nisan 2016 Çarşamba Günü Atatürk Spor Salonu Boks Salonun da Yapılacaktır Talimat Sitemizin Masa Tenisi Talimatlar Bölümüne Eklenmiştir

BOCCE İL BİRİNCİLİKLERİ
Okul Sporları Bocce İL Birinciliği Talimatı Sitemizin Talimatlar Bölümüne eklenmiştir. Küçükler 12 Nisan , Yıldızlar 13 Nisan  Gençler 14-15 Nisan 2016 Tarihinde Yapılacaktır.

KÜÇÜKLER FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜNDE DEĞİŞİKLİK
Okul Sporları Küçük Erkek- Kız Fikstürlerin de Değişiklik Yapılmıştır. Yeni Fikstür Sitemizin Futbol bölümüne Eklenmiştir.

GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ
Okul Sporları Gençler Tenis İl Birincliği 28 Mart 2016 Pazartesi Günü Tenis Kortlarında Yapılacaktır. Talimat Sitemizin Talimatlar Bölümünde Yayınlanmıştır.

2. KÜME BAŞVURULARI
2.Küme (İlçe Birinciliği) yarışmalarına okul sporları bilgi yönetim sistemi üzerinden müracaatlar 9-27 Kasım 2015 olarak değiştirilmiştir.2.Kümeye müracaat edecek olan okullar Sicil Lisans bölümündeki Taahhütnameyi de doldurarak 27 Kasım 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ulaştırmaları gerekmektedir.

LİSANSLAR ve SAHA GİRİŞ KARTI

Okul Spor faaliyetlerine katılacak öğrenci sporcular için düzenlenecek lisanslar ile çalıştırıcı ve idarecilerin saha giriş kartlarının renkli olarak basılması ve pvc kaplama yaptırılmış olması gerekmektedir.
Sayfa :  1 Gençlik ve Spor İl Müdürü
GSİM Haşim EĞER
İl Temsilcisi
Baki AYGÜN
Yönetim Kurulu
Üst Kurul
Foto Galeri
Konaklama
Otel ve Konaklama İmkanları
Ziyaretçi Defteri
 
Bu sitenin tüm hakları Çorum Okul Sporları Federasyonu İl Temsilciliğine Aittir. © 2011
Webmaster HRS webhizmetleri