- Bugün :87

- online : 1

- Toplam : 425019
DUYURULAR
MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
Minikler Yüzme İl Birinciliği 09 Haziran 2015 Salı Günü Olimpik Yüzme Havuzunda Yapılacaktır. yarışma talimatı ve katılım formu sitemize eklenmiştir

YENİ EKLENEN TALİMAT VE FİKSTÜRLER
Okul Sporları Küçükler  Futsal, Minikler Basketbol ve Masa Tenisi İl Birincliği Talimatları sitemize eklenmiştir

OKUL SPORLARI MİNİKLER BASKETBOL KURA ÇEKİMİ
OKUL SPORLARI MİNİKLER BASKETBOL KURA ÇEKİMİ 25 MAYIS 2015 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 15.00 DA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUN DA YAPILACAKTIR.

MİNİKLER SATRANÇ
OKUL SPORLARI MİNİKLER SATRANÇ (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ DAHA ÖNCE YAYINLANAN TALİMAT DOĞRULDUSUNDA 16-17-18 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE TEVFİK KIŞ SPOR SALONDA YAPILACAKTIR.

DART GENÇLER MÜSABAKALARI BAŞLIYOR
Okul Sporları Gençler K-E Dart yarışmaları 28-29-30 Nisan 2015 tarihleri arasında MAHMUT ATALAY GENÇLİK MERKEZİNDE YAPILACAKTIR. Yarışma talimatı genel talimatlar kısmına atılmıştır.

MİNİKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİGİ ERTELENMİŞTİR
28-29-30 NİSAN 2015 TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANAN MİNİKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ İLERİ BİR TARİHE ERTEKLENMİŞTİR. YENİ YARIŞMA TARİHİ SİTEMİZDEN DUYRULACAKTIR.

ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİKLERİ
Özel Sporcular P. Atletizm İl Birinciliği 7-8 Nisan ve Masa Tenisi İl Birincilikleri 9 Nisan 2015 Tarihlerinde yapılacaktır Tertip komitesi kararı ve yarışma genel talimatı sitemizin talimatlar bölümüne eklenmiştir.

KÜÇÜKLER BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ
Küçükler Badminton İl Birinciliği 15-16 Nisan 2015 Tarihlerinde Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılacaktır. Talimat sitemize eklenmiştir

SATRANÇ İL BİRİNCİLİKLERİ
Okul Sporları Satranç İl Birincilikleri yarışma talimatı sitemizin satranç bölümüne eklenmiştir.

LİSANSLAR ve SAHA GİRİŞ KARTI

Okul Spor faaliyetlerine katılacak öğrenci sporcular için düzenlenecek lisanslar ile çalıştırıcı ve idarecilerin saha giriş kartlarının renkli olarak basılması ve pvc kaplama yaptırılmış olması gerekmektedir.
Sayfa :  1 Gençlik ve Spor İl Müdürü
GSİM Haşim EĞER
İl Temsilcisi
Baki AYGÜN
Yönetim Kurulu
Üst Kurul
Foto Galeri
Konaklama
Otel ve Konaklama İmkanları
Ziyaretçi Defteri
 
Bu sitenin tüm hakları Çorum Okul Sporları Federasyonu İl Temsilciliğine Aittir. © 2011
Webmaster HRS webhizmetleri