- Bugün :365

- online : 4

- Toplam : 341282
DUYURULAR
OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL FİKSTÜRÜ YENİLENECEK
OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL FİKSTÜRÜ 29 OCAK 2015 PERŞEMBE GÜNÜ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUN DA SAAT: 13.00 DE ÇEKİLECEK KURA İLE YENİLENECEKTİR. İLGİLİ TÜM OKULLARA DUYURULUR.

YILDIZLAR JUDO İL BİRİNCiLİĞİ
Okul Sporları Yıldızlar Kategorisi Judo İl Birinciliği Talimatı Sitemize eklenmiştir. Müsabakalar 21 Ocak 2015 Çarşamba günü yapılacaktır.

GENÇLER BASDMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ
Okul Sporları Gençler Badminton İl Birinciliği 19-20 Ocak 2015 tarihlerinde Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılacaktır. yarışma Talimatı sitemize eklenmiştir

GENÇ KIZLAR A VOLEYBOL FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜNDE DEĞİŞİKLİK
Genç Kızlar Voleybol A kategoriside Sungurlu Grubunda B2 olarak final grubuna yükselen ancak il de yapılacak olan yarışmalara katılamayacağını bildiren Sungurlu Fen Lisesinin çekilmesi sebebi ile maç saatlerinde değişiklik yapılmıştır. Yeni Fikstür sitemize eklenmiştir.

GENÇLER YÜZME, GÜREŞ , KROS İL BİRİNCİLİKLERİ
Okul Sporları Gençler Yüzme , Güreş Yıldız, Genç B, Genç A ve Kros Gençler ve Yıldızlar İl birinciliği talimatları sitemize eklenmiştir.

FUTSAL FİKSTÜR VE TALİMATLARI
Futsal fikstür ve talimatları sitemizin futbol bölümüne eklenmiştir , İl Birinclikleri belirtilen tarihlerde başlayacaktır.
Genç Kızlar Futsal 22 Aralık
Yıldız Kız Futsal 23 Aralık
Yıldız Erkek Futsal 06 Ocak 
Genç Erkek Futsal 16 Şubat
 


EK-5 FORMLARI VE SAĞLIK ONAYLARINDA DEĞİŞİKLİK

Sistem üzerinden alınan ek-5 formlarında sağlık onay kısmı kaldırılmıştır. Sağlık kuruymlarına ek-5 ve ek-6 formları doldurularak müracat edilip tek hekim raporu alınacaktır.

Daha önce alınan ek-5 formları ve üzerindeki sağlık onayları geçerlidir.


LİSANSLAR ve SAHA GİRİŞ KARTI

Okul Spor faaliyetlerine katılacak öğrenci sporcular için düzenlenecek lisanslar ile çalıştırıcı ve idarecilerin saha giriş kartlarının renkli olarak basılması ve pvc kaplama yaptırılmış olması gerekmektedir.OKUL SPOR FAALİYETLERİ SON BAŞVURU TARİHİ 24 EKİM
2014-2015 Eğitim öğretim yılında Okul Spor Faaliyetlerine katılacak olan okullarımız 24 Ekim 2014 mesayi bitimine kadar Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden kendilerine verililen şifre ile yapacaklardır. Sistem çıktısınında üst yazı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bildirilmesi gerekmektedir.


Sayfa :  1 Gençlik ve Spor İl Müdürü
GSİM Haşim EĞER
İl Temsilcisi
Baki AYGÜN
Yönetim Kurulu
Üst Kurul
Foto Galeri
Konaklama
Otel ve Konaklama İmkanları
Ziyaretçi Defteri
 
Bu sitenin tüm hakları Çorum Okul Sporları Federasyonu İl Temsilciliğine Aittir. © 2011
Webmaster HRS webhizmetleri